poniedziałek, 12 lutego 2018

złoto


Celebruj każdy moment, ciesz się nawet drobnostkami. Niech zwyczajne chwile mają dla ciebie niezwyczajny charakter. Tak staram się teraz patrzeć na moją codzienność i kolekcjonować wyjątkowe momenty. Herbata wypita z pięknej filiżanki, sen w wygodnej i ładnej piżamie, posiłek podany na różowym talerzu i kwiaty podlane złotą (niestety tylko w kolorze) konewką. 
Życie jak z Instagrama nie istnieje, ale możemy inspirować się pięknymi zdjęciami i chociaż odrobinkę tej celebracji codzienności wprowadzać w nasze dni powszednie. 
- Ja tam wolę rzeczy praktyczne, takie solidne, na lata- ktoś powie
Pewnie, ale czy jedno wyklucza drugie? 
Czy różowy talerz jest mniej praktyczny niż biały, a złota konewka inaczej podlewa?
Otaczajmy się tym co piękne, niekoniecznie za duże pieniądze, ale dbajmy o estetykę naszego otoczenia i przedmiotów życia codziennego, a wtedy nawet podlewanie kwiatów będzie prawdziwą celebracją:)

7 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy wpis, minimalistyczne podejście do wielkości tekstu, jednak wszystko zostało mądrze zawarte wewnątrz. Fotografie są piękne, zarówno złota konewka, jak i dzikie talerze wyglądają wspaniale. Zdradź tylko co to za fikuśna, ,,dziurawa" roślinka. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To monstera ukośna (monstera obliqua) bardzo przyjemna i prosta w uprawie :-)

   Usuń
 2. Ja uważam, że złota konewka podlewa inaczej. Wtedy podlewanie babcinych pelargonii to istna ceremonia! :-D Jeśli będziemy otaczali się samymi pięknymi rzeczami, również i nasze życie się zmieni. Coś co cieszy oko, cieszy nas, a więc coś w tym jest :-)
  Boskie zdjęcia, będę zaglądać częściej :-)
  Uściski.
  Wera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie o takie nastawienie mi chodzi :-):-)
   dziękuję za odwiedziny i zapraszam:-)

   Usuń
 3. Minimalistyczne złote dodatki wyglądają przepięknie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko ładnie się komponuje, idealnie dobrane :)

  OdpowiedzUsuń
 5. złota konewka podlewa najlepiej :)

  OdpowiedzUsuń