środa, 27 grudnia 2017

Ćma

Już po świętach:)
Ja moje spędziłam bardzo owocnie, gdyż nie tylko spotkałam się z najbliższymi i zjadłam mnóstwo pyszności, co teraz trochę odpokutuję, ale również zebrałam siły i znalazłam czas na moje małe makramowe co nieco:)
W pierwszy dzień świąt kiedy jeszcze wszyscy smacznie spali poczułam silną potrzebę tworzenia, także zapas sznura w domu i kolekcja zbieranych na spacerze badyli, przydała się w nagłym ataku niepohamowanej kreatywności.
Kiedy tworzę moje makramy, nie mam żadnego planu co do efektu końcowego. Wzory układam spontanicznie, dobierając je na bieżąco. Dlatego czasem, jak i w tym przypadku, dopiero po kilku ostatnich dotknięciach, dostrzegam makramę jako całość i nieraz jestem mocno zaskoczona efektem końcowym. Nazwanie makramy nie sprawia mi wówczas żadnego problemu. Pod koniec dnia ćma sama ukazała się moim oczom.
Co o niej myślicie?11 komentarzy:

 1. Ja tez pojadłam tych pyszności, chyba jak każdy.
  Fajnie, że udało Ci się stworzyć cos tak pieknego w te Święta. To zawsze daje mnóstwo satysfakcji.
  Serdecznie pozdrawiam, poświątecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawie Ci to wyszło! :) Pewnie niejednokrotnie zobaczysz tam coś jeszcze :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Te makramy to piękne rzeczy. Też bym chciała mieć coś takiego u siebie, ale chyba nie umiem zrobić :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też bardzo się to podoba :)
   Może można kupić gotowe?

   Usuń
  2. Oczywiście, że można:) Ja sama zrobiłam ich już tyle, że robiąc miejsce na nowe, część odsprzedaję. Radzę poszukać na allegro:) Pozdrawiam J.

   Usuń
 4. Wow! Wygląda świetnie, bardzo fajna ozdoba dla domu a już tym bardziej dla przytulnego wnętrza. Podoba mi się Twoje dzieło!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ćma bardzo ciekawa - tak zdecydowanie podoba mi się !

  OdpowiedzUsuń