piątek, 29 lipca 2016

dekoracja idealna

Dla osób, które ciągle lubią coś zmieniać, 
które cały czas poszukują nowych sposobów dekoracji swoich domów. 
Dla tych, którzy szybko się nudzą. Dla przedstawicieli zbieraczy i kolekcjonerów, a zdaję sobie sprawę, że to dosyć liczna grupa i nie ma się co dziwić:)
 Idealna forma dekoracji, którą możemy zmieniać niemal codziennie. Rozbudowywać lub zmniejszać, dodawać jej koloru lub uspokajać. 

Znajdźmy wazony, dzbanki, kubki itp. zapełnijmy je kwiatami tymi zasadzonymi, zebranymi na łące lub zakupionymi po prostu w kwiaciarni. I bawmy się, co kilka dni modyfikujmy. W tym tygodniu postawmy na feerię barw, w następnym wybierzmy samą zieleń. Wciąż poszukujmy nowych okazów i chwalmy się nimi. 

Pamiętając, że warto znaleźć w domu odpowiednie miejsce na nasza małą ekspozycję np. ładna komoda, etażerka, półka ścienna albo zwyczajny parapet. Ważne aby dobrać tło, na którym roślinny będą się pięknie prezentować.

Zdjęcia publikowane za zgodą autorów
Poniżej przykład wielokrotnej modyfikacji danej dekoracji przez : peaches and mint


fotografia: peaches and mint

 fotografia:peaches and mint

fotografia:peaches and mint

2 komentarze:

  1. wspaniałe inspiracje! zdjęcie nr 1 skradło moje serce! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Julie Ansiau robi niezwykłe zdjęcia:) Bardzo się cieszę, że zgodziła się na publikację niektórych z nich u mnie:) Czasem człowiek tak spontanicznie zapyta o zgodę. Zakłada, że nawet nikt nie odpowie, a tu taka niespodzianka i przemiła korespondencja. Pozdrawiam J.

    OdpowiedzUsuń